Директори

Sunderic
др Ђорђе Шундерић

од 01.06.1978. до 28.02.1979.

Jovanovic
др Владимир Јовановић

од 01.07.1980. до 11.05.1981.

Nedeljkovic
др Михаило Недељковић

од 12.05.1981. до 07.08.1984.

Vukomanovic
др Саво Вукомановић

од 01.11.1984. до 06.03.1988.

Sijak
др Милан Шијак

од 20.06.1988. до 11.11.2000.

Ljubica
др Љубица Кашиковић

од 12.11.2000. до 15.04.2005.

Mira F
Мр сци мед Мирјана Филиповић

од 16.04.2005. до 18.11.2007.

Mijovic
Проф. др Биљана Мијовић

од 19.11.2007. до 19.01.2016.

Dr Vlatka 1
др Влатка Стевановић, в.д.

од 20.01.2016. и даље